Dni Lasu

06.06.2018 uczniowie z klasy 4a i 4b wraz z p. dyrektor Iwoną Szukało,p. Agatą Kazimierczak oraz p. Agatą Białek byli na Dniach Lasu w Kliniskach. Podczas tego wyjątkowego święta czekało na dzieci wiele atrakcji. Oprócz naszej szkoły były też szkoły ze Szczecina, Stargardu, Goleniowa i Klinisk Wielkich.
Na początku obejrzeliśmy prezentacje innych uczniów. Potem udaliśmy się na spotkanie z panią policjantką, która przypomniała dzieciom najważniejsze informacje na temat bezpieczeństwa podczas wakacji. Uczniowie mogli też przymierzyć policyjny strój ochronny. Później na uczniów czekały ciekawe zadania i wyzwania. Każdy otrzymał kartę z zadaniami i musiał zdobyć trzy pieczątki, aby móc wrzucić swoją kartę do urny i wziąć udział w losowaniu. Dzieci mogły też odwiedzać stanowiska przygotowane przez inne szkoły. Na naszym stanowisku uczniowie wykonywali piękne prace plastyczne, metodą decoupage naklejali piękne namalowane koty na przygotowane wcześniej brzozowe deseczki.
Na koniec graliśmy w leśne memory i zakończyliśmy to miłe spotkanie ogniskiem. Dzieci powróciły bardzo zadowolone do szkoły.

A. Białek

Top