WYKAZ PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2018/19

SZKOŁA PODSTAWOWA I GIMNAZJUM

Podręczniki dla klasy „O” –grupa pięciolatki i sześciolatki- zakup we wrześniu

Religia
Ks. J. Szpet, D. Jackowiak: „Przychodzimy do Pana Boga”. Wyd. Św. Wojciecha, Poznań

Klasa 1

Edukacja wczesnoszkolna
Podręczniki do edukacji wczesnoszkolnej oraz języka nowożytnego zostaną przekazane przez szkołę wszystkim uczniom klasy pierwszej w miesiącu wrześniu 2018 r. – bezpłatnie zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej.
W przypadku deklaracji uczestniczenia w zajęciach religii rodzice zobowiązani są do zakupienia podręcznika do przedmiotu religia zgodnie z załączonym wykazem:
Religia
Ks. J. Szpet, D. Jackowiak: „Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa”. Podręcznik + Karty pracy. Wyd. Św. Wojciecha Poznań

Klasa 2A, 2B

Edukacja wczesnoszkolna
Podręczniki do edukacji wczesnoszkolnej oraz języka nowożytnego zostaną przekazane przez szkołę wszystkim uczniom klasy drugiej w miesiącu wrześniu 2018 r. – bezpłatnie zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej.
Religia
Ks. J. Szpet, D. Jackowiak: „Kochamy Pana Jezusa”. Podręcznik + Karty pracy.
Wyd. Św. Wojciecha –Poznań.

Podręczniki do j. angielskiego kupują rodzice- „Tiger 2” wyd. Mac Millan

Klasa 3 A, 3 B

Edukacja wczesnoszkolna

Podręczniki do edukacji wczesnoszkolnej oraz języka nowożytnego zostaną przekazane przez szkołę wszystkim uczniom klasy trzeciej w miesiącu wrześniu 2018 r. – bezpłatnie zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej.
Religia
Ks. J. Szpet, D. Jackowiak: ”Przyjmujemy Pana Jezusa”. Podręcznik + Karty pracy. Wyd. Św. Wojciecha.

Podręczniki do j. angielskiego – kontynuacja z kl.2

KLASA 4

Podręczniki do edukacji oraz języka nowożytnego zostaną przekazane przez szkołę wszystkim uczniom klasy czwartej w miesiącu wrześniu 2018 r. – bezpłatnie zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej.
Religia
Ks. J. Szpet, D. Jackowiak: „Jestem Chrześcijaninem”- podręcznik. Wyd. Św. Wojciecha Poznań.

Podręczniki do j. angielskiego kupują rodzice- „Evolution Plus 1” książka + ćwiczenia wyd.Macmilllan

WYPRAWKA DO KLASY IV

· zeszyt w jedną linię minimum 60 kartkowy do języka polskiego,

· 4 zeszyty w kratkę do :j. niemieckiego, matematyki, historii i religii,

· 3 zeszyty 16 kartkowe do: zajęć technicznych, kontaktu z rodzicami i brudnopis,

· długopis z niebieskim wkładem oraz długopisy z kolorowymi wkładami (nie czerwonymi),

· przybory: 2 ekierki, cyrkiel, kątomierz, ołówek, gumka, nożyczki, klej, taśma klejąca, koszulka na prace klasowe,

· strój na w-f: biała koszulka, spodenki, zmienne obuwie,

· na plastykę: czysty zeszyt, kredki, farby plakatowe i akwarele,

· pędzle różnej grubości, teczka papierowa, blok techniczny A4, blok techniczny A5.

Prośba na wakacje; aby dzieci nie zapomniały wiadomości wyniesionych z nauczania początkowego mogą czytać codziennie po kilkanaście minut, pisać listy, widokówki i pamiętniki z wakacji.

KLASA 5

Podręczniki do edukacji oraz języka nowożytnego zostaną przekazane przez szkołę wszystkim uczniom klasy piątej w miesiącu wrześniu 2018 r. – bezpłatnie zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej.
Religia
Ks. J. Szpet, D. Jackowiak: „Wierzę w Boga” – (tylko podręcznik). Wyd. Św. Wojciecha. Poznań.

Podręczniki do j. angielskiego – kontynuacja z klasy 4.

Zajęcia techniczne

”Projekt Marionetka”. Zakup we wrześniu.

KLASA 6

Podręczniki do edukacji oraz języka nowożytnego zostaną przekazane przez szkołę wszystkim uczniom klasy szóstej w miesiącu wrześniu 2018 r. – bezpłatnie zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej.

Religia
Ks. J. Szpet, D. Jackowiak: „Wierzę w Kościół” (tylko podręcznik). Księgarnia Św. Wojciecha – Poznań.

Podręczniki do j. angielskiego – kontynuacja z kl. 5

Zajęcia techniczne
„Projekt Łódka”. Pakiety zostaną zamówione we wrześniu.

KLASA 7

Podręczniki do edukacji oraz języków nowożytnych zostaną przekazane przez szkołę wszystkim uczniom klasy siódmej w miesiącu wrześniu 2018 r. – bezpłatnie zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej.
Religia
Ks. J. Szpet, D. Jackowiak: „Spotkanie ze Słowem” – (tylko podręcznik). Wyd. Św. Wojciecha. Poznań.

KLASA 8

Podręczniki do edukacji oraz języków nowożytnych zostaną przekazane przez szkołę wszystkim uczniom klasy ósmej w miesiącu wrześniu 2018 r. – bezpłatnie zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej.
Religia
Ks. J. Szpet, D. Jackowiak: „Aby nie ustać” – (tylko podręcznik). Wyd. Św. Wojciecha. Poznań.

GIMNAZJUM 31

KLASA III

Podręczniki do edukacji oraz języków nowożytnych zostaną przekazane przez szkołę wszystkim uczniom klasy trzeciej gimnazjum w miesiącu wrześniu 2018 r. – bezpłatnie zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej.

Religia

Ks. Jan Szpet, D. Jackowiak: „Żyć w miłości Boga”. Podręcznik. Wyd. Św. Wojciech, Poznań.

Projekt edukacyjny. Zakup we wrześniu

Zajęcia artystyczne

Materiały plastyczne:

· farby plakatowe lub tempery,

· farby akwarelowe,

· pastele suche,