Apel SKO

22.12.18.003 22.12.18.001  12

W dniu 14. XII odbył się w młodszej grupie wiekowej tradycyjny apel podsumowujący działalność Szkolnej Kasy Oszczędności w ubiegłym roku szkolnym. Uczniowie klasy 3 a przedstawili program artystyczny. W recytowanych rymowankach i zaśpiewanych piosenkach motywowali uczniów do oszczędzania nie tylko pieniędzy, ale także wody, energii, papieru oraz do angażowania się w akcje charytatywne.


Uczniowie oszczędzający tradycyjnie wpłacając u wychowawcy i posiadający konto internetowe otrzymali z rąk pana dyrektora Wojciecha Żerebeckiego nagrody w postaci przyborów szkolnych. Część z tych nagród ufundowali Państwo Danuta i Tomasz Sokołowscy. Nagrodzono 20 uczniów.
W obecnym roku szkolnym tradycyjnie na książeczkę mogą wpłacać jeszcze uczniowie klas drugich i trzeciej a. Odchodzimy od tej formy, więc pozostałym uczniom proponuję konto internetowe. Obecnie w szkole posiada takie konto 35 uczniów. W listopadzie uczniowie ci łącznie zaoszczędzili na tych kontach ponad 29 tysięcy złotych.
D. Kwiatkowska

Top