Bal Karnawałowy

18.01.19.002  18.01.19.010  18.01.19.013

18 stycznia w naszej szkole zaroiło się od piratów, żeglarzy, syrenek, marynarzy oraz wszelkiej maści wilków morskich. W tym dniu nasza sala gimnastyczna zamieniła się w pięknie udekorowany pokład statku, gdyż gościliśmy ekipę piracką z Teatru Rozmaitości „Gwitajcie”.  Aktorzy przygotowali pełne przygód i rozbujane żwawą skocznością żeglarskich piosenek przedstawienie dla młodszej grupy wiekowej a nasi młodzi widzowie popłynęli w rozśpiewany rejs. Ahoj!

sdr  sdr sdr

Później były konkursy, zabawy, tańce i swawole! Na koniec zmęczeni balowicze pokrzepili się w klasach napojami i frykasami przygotowanymi przez rodziców.

Biletem wstępu do zabawy na balu w starszej grupie wiekowej było przyniesienie przez ucznia karmy dla zwierząt, która zostanie później przekazana do schroniska. Bal poprowadził wodzirej a uczestnicy zabawy brali udział w licznych konkursach i tańczyli w takt świetnej muzyki.

Zapraszamy do Galerii.

Top