Nasi uczniowie osiągają sukcesy sportowe!

Uczennica naszej szkoły Wiktoria Tytoń od 6 lat trenuje judo, posiada stopień 4 kyu (pomarańczowy pas) i odnosi w tym sporcie sukcesy na arenie ogólnopolskiej i nie tylko.

Jej najważniejsze osiągnięcia to:

• 2 miejsce w XXI Ogólnopolskim Turnieju Judo pamięci Ewy Larysy Krause w Dąbrowie (czerwiec 2017r.)
  • Udział w International Judo Solamin Cup Young Europe w Nowej Soli (czerwiec 2017r.)
  • 4 miejsce na Międzynarodowym Turnieju Judo w Altentreptow, Niemcy ( luty 2018r.)
  • 1 miejsce w XXII Ogólnopolskim Turnieju Judo pamięci Ewy Larysy Krause w Dąbrowie (czerwiec 2018r.)
  • 4 miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Judo „Memoriał Jikoro Kano z szansą dla każdego” X edycja, Poznań (listopad 2018r.)
  • 3 miejsce w XVI Ogólnopolskim Turnieju Judo Młodzików, Młodziczek i Dzieci w Kaczorach k. Piły (luty 2019r.)

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

R. Dudek