Przyrodnicze Triki Matematyki…

02.03.19.001  02.03.19.004  02.03.19.003

W sobotę 2 marca uczniowie naszej szkoły, pod opieką p. K. Chwil-Żerebeckiej i p. M.Piaszczyńskiej, wzięli udział w konkursie dla klas czwartych i piątych pod nazwą Przyrodnicze Triki Matematyki i Informatyki.  Konkurs, pod patronatem Kuratorium w Szczecinie, odbył się w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I stopnia w Szczecinie.  W bardzo wyrównanych drużynowych zmaganiach z zadaniami z matematyki, biologii i informatyki oraz dobrej zabawie, nasi uczniowie zajęli 4 i 5 miejsce. Gratulujemy.

M. Piaszczyńska

2. 03. 2019 r. w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej w Szczecinie odbył się  XIII Międzyszkolny Konkurs ,,Przyrodnicze Triki Matematyki i Informatyki”. Nasza  szkoła  wystawiła dwie drużyny. Klasy czwarte reprezentowali: Klara Hreczuch, Jan Kozłowski i Szymon Kościuczuk. Uczniowie drużynowo zajęli IV miejsce. W rywalizacji klas piątych wzięli udział Zuzanna Głogowska, Martyna Jaguś i Ludwik Kozłowski. Uczniowie  drużynowo zajęli V miejsce. Gratulujemy oraz  życzymy dalszych sukcesów.

K. Żerebecka

Top