Nowy wykaz podręczników

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2019/20

SZKOŁA PODSTAWOWA  nr 13

Podręcznik  do religii  –grupa pięciolatki i sześciolatki- zakup we wrześniu

Klasa 1

Religia
Ks. J. Szpet, D. Jackowiak: „Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa”. Podręcznik + Karty pracy. Wyd. Św. Wojciecha Poznań

Klasa 2

Religia
Ks. J. Szpet, D. Jackowiak: „Kochamy Pana Jezusa”. Podręcznik + Karty pracy.
Wyd. Św. Wojciecha –Poznań.

Podręczniki do j. angielskiego  – zakup we wrześniu

Klasa 3

Religia
Ks. J. Szpet, D. Jackowiak: ”Przyjmujemy Pana Jezusa”. Podręcznik + Karty pracy. Wyd. Św. Wojciecha.

Podręczniki do j. angielskiego –  zakup we wrześniu

KLASA 4

Religia
Ks. J. Szpet, D. Jackowiak: „Jestem Chrześcijaninem”- podręcznik. Wyd. Św. Wojciecha Poznań.

Podręczniki do j. angielskiego  –  zakup we wrześniu

WYPRAWKA DO KLASY IV

•  zeszyt w jedną linię minimum 60 kartkowy do języka polskiego,
  • 4 zeszyty w kratkę do :j. niemieckiego, matematyki, historii i religii,
  • 3 zeszyty 16 kartkowe do: zajęć technicznych, kontaktu z rodzicami i brudnopis,
  • długopis z niebieskim wkładem oraz długopisy z kolorowymi wkładami (nie czerwonymi),
  • przybory: 2 ekierki, cyrkiel, kątomierz, ołówek, gumka, nożyczki, klej, taśma klejąca, koszulka na prace klasowe,
  • strój na w-f: biała koszulka, spodenki, zmienne obuwie,
  • na plastykę: czysty zeszyt, kredki, farby plakatowe i akwarele,
  • pędzle różnej grubości, teczka papierowa, blok techniczny A4, blok techniczny A5.

KLASA 5
Religia
Ks. J. Szpet, D. Jackowiak: „Wierzę w Boga” – (tylko podręcznik). Wyd. Św. Wojciecha. Poznań.

Podręczniki do j. angielskiego  -  zakup we wrześniu

KLASA  6

Religia
Ks. J. Szpet, D. Jackowiak: „Wierzę w Kościół” (tylko podręcznik). Księgarnia Św. Wojciecha – Poznań.

Podręczniki do j. angielskiego  – zakup we wrześniu

KLASA 7
Religia
Ks. J. Szpet, D. Jackowiak: „Spotkanie ze Słowem” – (tylko podręcznik). Wyd. Św. Wojciecha. Poznań.

KLASA 8
Religia
Ks. J. Szpet, D. Jackowiak: „Aby nie ustać w drodze” – (tylko podręcznik). Wyd. Św. Wojciecha. Poznań.