Program półkolonii – sierpień

PROGRAM PÓŁKOLONII –SP13
(19.08.2019 – 23.08.2019)

PONIEDZIAŁEK 

19.08.2019 r. godz. 7.30-15.30

Kierownik  – Arkadiusz Wyglądacz

Wychowawcy – Anna Brzozowska, Magdalena Wołowska

 - Śniadanie ( godz. 8.30)

- Kino Helios  – film animowany dla dzieci -  ( wyjazd  – godz. 9.30)

- Obiad ( godz. 13.00)

- Zajęcia plastyczne, malowanie postaci z bajek.

- Zabawy ruchowe  i gry sportowe na boisku szkolnym/sali  gimnastycznej.

- Zajęcia techniczne.

WTOREK

20.08.2019 r. godz.7.30-15.30

Kierownik – Arkadiusz Wyglądacz

Wychowawcy – Elżbieta Płatek, Barbara Marach

- Śniadanie ( godz. 8.00)

- Wyjazd na kąpielisko – zalew szczeciński – Trzebież  lub jezioro w Lipianach  – (godz. 8.30)

- suchy prowiant, napój, owoc.

- Zwiedzanie – Starego Miasta w Trzebieży lub Lipianach

- Kąpiele wodne pod okiem instruktorów.

- „Kąpiele słoneczne”, plażowanie.

- Zabawy ruchowe i gry sportowe ( kompleks boisk przy plaży/ plac zabaw ).

- Obiad –  ( godz. 14.30).

 

ŚRODA

21.08.2019 r. godz. 7.30-15.30

Kierownik  – Arkadiusz Wyglądacz

Wychowawca – Barbara Marach, Radosław Dudek

- Śniadanie ( godz. 8.00)

- Wycieczka  na trasie Lubczyna – Stepnica – Wolin   - (godz. 8.30)

- suchy prowiant, napój.

- Zwiedzanie Wolina

-  Warsztaty edukacyjne  w wiosce Wikingów

- Spacer po Stepnicy

- Plażowanie i kąpiele wodne na plaży w Stepnicy

- Pilotaż,

- Obiad  – (godz.. 14.30 ).

 

CZWARTEK

22.08.2019 r. godz. 7.30-15.30

Kierownik – Arkadiusz Wyglądacz

Wychowawcy –  Elżbieta Płatek, Magdalena Wołowska.

- Śniadanie ( godz. 8.00)

- Wycieczka z przewodnikiem na trasie Cedynia –Siekierki -Chojna  – (godz. 8.30)

- suchy prowiant, napój.

- Zwiedzanie panoramy miasta oraz Starego Rynku w Chojnie,

- Degustacja lodów.

- Spacer po Cedyni,

- Zdobywanie góry Czcibora,

- Zwiedzanie cmentarza w Siekierkach.

- Obiad ( godz. 14.30).

- Zajęcia plastyczne – .wykonywanie prac przedstawiających  zwiedzane okolice.

- Zabawy ruchowe na boisku szkolnym/ sali gimnastycznej.

 

PIĄTEK

23.08.2019 r. godz. 7.30-15.30

Kierownik – Arkadiusz Wygladacz

Wychowawcy – Anna Brzozowska, Radosław Dudek

- Śniadanie ( godz. 8.30)

- Wyjazd nad  jezioro Miedwie(godz. 9.00)

- suchy prowiant, napój, lody.

- Kąpiele wodne pod okiem instruktorów.

- „Kąpiele słoneczne”, plażowanie.

 - Obiad w formie ogniska z pieczeniem kiełbasek + grochówka.( godz. 13.30)

-  Gry i zabawy ruchowe  na boisku szkolnym.

- Robienie baniek,

-Dyskoteka na świeżym powietrzu.

UWAGA: ZE WZGLĘDU NA WARUNKI POGODOWE, PROGRAM PÓŁKOLONII MOŻE  ULEC  ZMIANIE

Top