Program półkolonii zimowych

Uwaga, rozpoczęły się zapisy na półkolonie zimowe. Zapisać się można do 7 stycznia w sekretariacie szkoły.

Ilość miejsc ograniczona!

PROGRAM PÓŁKOLONII –SP13
FERIE – (10.02.2020 – 14.02.2020)

Pon015iedziałek
10.02.2020 r. godz. 7.30-15.30

Kierownik – Arkadiusz Wyglądacz
Wychowawcy – Danuta Kwiatkowska, Magdalena Wołowska.

-Zajęcia świetlicowe – gry i zabawy ruchowe
- Śniadanie ( godz. 8.30)
- Kino Helios – film animowany dla dzieci – ( wyjazd – godz. 9.30)
- Projekcja Filmu: „?”
- Obiad ( godz. 13.00)
- Malowanie farbami – praca w grupach nad projektem plakatu do obejrzanej bajki
- Zimowy krajobraz – technika mieszana
- Zabawy ruchowe i gry sportowe na sali gimnastycznej/terenie leśnym

Wtorek
11.02.2020 r. godz. 7.30-15.30

Kierownik – Arkadiusz Wyglądacz
Wychowawcy – Danuta Kwiatkowska, Radosław Dudek.

-Zajęcia świetlicowe – gry i zabawy przy muzyce
- Śniadanie ( godz. 8.00)
–Wyjazd do Centrum Wspinaczkowego – BIG WALL. – ( wyjazd – godz. 9.00)
-Zajęcia pod czujnym okiem instruktorów wspinaczki
-Uruchamianie siły, wytrzymałości, gibkości i koordynacji ruchowej
-Saneczkowanie, robienie bałwana (w zależności od pogody)
- Obiad ( godz. 13.30)
- Prace plastyczne- Pejzaż zimowy techniką kolaż
- Zajęcia sportowe na sali gimnastycznej – Gry i zabawy zespołowe

Środa
12.02.2020 r. godz. 7.30-15.30

Kierownik – Arkadiusz Wyglądacz
Wychowawcy – Magdalena Wołowska, Radosław Dudek.

-Zajęcia świetlicowe – gry planszowe
- Śniadanie ( godz. 8.00)
- Wyjazd do teatru lalek „Pleciuga” – ( wyjazd- godz. 9.00)
- Oglądanie spektaklu lalek p.t. „KUM I PLUM”
-Rozmowy z aktorami
- Obiad ( godz. 13.00)
- Prace plastyczne – projektowanie czapek i rękawic
- Zajęcia sportowe na boisku szkolnym/ sala gimnastyczna

Czwartek
13.02.2020 r. godz. 7.30-15.30

Kierownik – Arkadiusz Wyglądacz
Wychowawcy- Danuta Kwiatkowska, Radosław Dudek.

- Śniadanie ( godz. 8.00)
- Wyjazd na basen do Goleniowa ( wyjazd – godz. 8.30)
-Gry i zabawy w wodzie
-Wodne wyścigi rzędów
-Zjeżdżalnia wodna
-Błyskawiczna nauka podstawowych elementów pływania
- Obiad ( godz. 13.30)
-Prace plastyczne, malujemy farbami akwarelowymi – „Podwodny Świat”
-Wykonanie witrażu- wycinanie konturów, wyklejanie bibułą
- Zabawy ruchowe i gry sportowe, sala gimnastyczna/park naprzeciwko szkoły

Piątek
14.02.2020 r. godz. 7.30-15.30

Kierownik – Arkadiusz Wyglądacz
Wychowawca – Magdalena Wołowska, Radosław Dudek
-Zajęcia artystyczne – cz.1
- Śniadanie ( godz. 9.00)
- Zajęcia artystyczne – cz.2
- Zajęcia sportowe – sprawnościowe tory przeszkód
- Obiad – ( godz. 12.30)
- Zajęcia artystyczne – cz.3
- Gry i zabawy ruchowe na sali gimnastycznej
- Dyskoteka na Pożegnanie!!!

 

 PROGRAM PÓŁKOLONII –SP13

FERIE – (17.02.2020 – 21.02.2020)

016

Poniedziałek
17.02.2020 r. godz. 7.30-15.30

Kierownik – Arkadiusz Wyglądacz
Wychowawcy – Elżbieta Płatek, Anna Brzozowska.

-Zajęcia świetlicowe – gry i zabawy ruchowe
- Śniadanie ( godz. 8.30)
- Kino Helios – film animowany dla dzieci – ( wyjazd – godz. 9.30)
-Projekcja filmu : „?”
- Obiad ( godz. 13.00)
- Zajęcia plastyczne – kreatywne zabawy z drucikami i słomkami
-Tworzenie biżuterii, ludzików, zwierząt i wszystkiego na co wyobraźnia pozwoli
-„Origami” – wykonujemy postacie z bajek
- Zabawy ruchowe i gry sportowe na sali gimnastycznej/placu zabaw

Wtorek
18.02.2020 r. godz. 7.30-15.30

Kierownik – Arkadiusz Wyglądacz
Wychowawcy- Elżbieta Płatek, Radosław Dudek.

-Zajęcia świetlicowe – gry i zabawy przy muzyce
- Śniadanie ( godz. 8.00)
- Wyjazd na basen do Goleniowa ( wyjazd – godz. 8.30)
-Gry i zabawy w wodzie
-Wodne wyścigi rzędów
-Zjeżdżalnia wodna
-Błyskawiczna nauka podstawowych elementów pływania
- Obiad ( godz. 13.30)
-Prace plastyczne, malujemy farbami akwarelowymi – „Wodne Stwory i Potwory”
- Zabawy ruchowe i gry sportowe, sala gimnastyczna/park naprzeciwko szkoły
-Gra terenowa

Środa
19.02.2020 r. godz. 7.30-15.30

Kierownik – Arkadiusz Wyglądacz
Wychowawcy – Elżbieta Płatek, Radosław Dudek.

-Zajęcia świetlicowe – gry planszowe
- Śniadanie ( godz. 8.00)
- Wyjazd do teatru lalek „Pleciuga” – (godz. 9.00)
- Oglądanie spektaklu lalek p.t. „KIM JESTEM”
-Rozmowy z aktorami,
- Obiad ( godz. 13.00)
- Prace plastyczne – wykonujemy kukiełki, lalki z różnych materiałów plastycznych
- Zajęcia sportowe na sali gimnastycznej – Gra „Dwa Ognie”, „Sprawnościowy Tor Przeszkód”

Czwartek
11.02.2020 r. godz. 7.30-15.30

Kierownik – Arkadiusz Wyglądacz
Wychowawcy – Anna Brzozowska, Radosław Dudek.

-Zajęcia świetlicowe – gry i zabawy
- Śniadanie ( godz. 8.00)
–Wyjazd do Centrum Wspinaczkowego – BIG WALL. – ( wyjazd – godz. 9.00)
-Zajęcia pod czujnym okiem instruktorów wspinaczki
-Uruchamianie siły, wytrzymałości, gibkości i koordynacji ruchowej
-Saneczkowanie, robienie bałwana (w zależności od pogody)
- Obiad ( godz. 13.30)
- Zajęcia muzyczne – muzykowanie z ”Bum Bum Rurkami „
- Zajęcia sportowe na boisku szkolnym/ sala gimnastyczna

Piątek
21.02.2020 r. godz. 7.30-15.30

Kierownik – Arkadiusz Wyglądacz
Wychowawca – Anna Brzozowska, Radosław Dudek.

- Gry i zabawy ruchowe na hali sportowej
- Śniadanie ( godz. 8.00)
- Kodowanie i programowanie nie tylko na dywanie
-Zabawy rozwijające myślenie strategiczne i logiczne
- Wycieczka piesza po okolicy
- „,Strefa Zabawy” – Jazda na deskorolkach elektrycznych – Mini segway, bitwa na maczugi,
Bubble Football, łucznictwo i wiele innych atrakcji
- Obiad (godz. 13:30 )
- Zajęcia plastyczne – wykonujemy dekoracje na dyskotekę
- Dyskoteka Pożegnalna!!!

UWAGA: W RAZIE ZMIANY LICZBY UCZESTNIKÓW PÓŁKOLONII ORAZ WARUNKÓW POGODOWYCH W PROGRAMIE POŁKOLONII MOGĄ NASTĄPIĆ KOREKTY.

Top