XVI Festiwal Matematyczny

Szkoła Podstawowa nr13 w SZCZECINIE
serdecznie zaprasza na
XVI Festiwal Matematyczny Klas Początkowych Miasta Szczecina

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was po raz kolejny na wspólną zabawę matematyczną, sportową i plastyczną naszych najmłodszych uczniów. Chcemy, aby pierwszaki mogły z uśmiechem uczyć się i bawić oraz stawiać pierwsze kroki we wzajemnych zmaganiach. Uczestniczenie w festiwalu nie wymaga wcześniejszych przygotowań! Wystarczy podstawowa umiejętność rachowania w zakresie 10 i chęć dobrej zabawy. Nauka, zabawa i radość uczestników zagwarantowana naszymi wcześniejszymi doświadczeniami.
Termin: 28 marca 2020 roku, godz.10.00.
Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 13 w Szczecinie– Wielgowie (prawobrzeże), ul. Bałtycka 1a, dojazd z Basenu Górniczego autobusem linii 73 (przystanek Dworzec Zdunowo) lub 93 (końcowy Borsucza, potem przejazd busem na przystanek „Wiślana” obok szkoły).
Zapraszamy!
zgłoszenia dla szkół FMKP
Karta dla rodzica rodo
konkurs klauzula zgody i klauzula informacyjna

Top