Program pólkolonii

 

 PROGRAM PÓŁKOLONII – SP 13

FERIE – 11.01.2021 – 15.01.2021

Poniedziałek

11.01.2021 r. godz. 7.30-15.30

Kierownik – Arkadiusz Wyglądacz

Wychowawcy – Elżbieta Płatek, Magdalena Wołowska.

-Zajęcia świetlicowe – gry i zabawy ruchowe

- Śniadanie ( godz. 8.30)

- Projekcja filmu animowanego dla dzieci

- Spacer po lesie

- Obiad ( godz. 13.00)

- Malowanie farbami – praca w grupach nad projektem plakatu do obejrzanej bajki.

-Zimowy krajobraz – technika mieszana

- Zabawy ruchowe i gry sportowe na sali gimnastycznej/terenie leśnym

Wtorek

12.01.2021 r.  godz.  7.30-15.30

Kierownik – Arkadiusz Wygladacz

Wychowawcy – Elżbieta Płatek, Magdalena Wołowska.

-Zajęcia świetlicowe – gry i zabawy przy muzyce.

- Śniadanie ( godz. 8.30)

- Spacer po lesie z podchodami ,

-Saneczkowanie, robienie bałwana (w zależności od pogody),

- Obiad ( godz. 13.30)

- Prace plastyczne- Pejzaż zimowy techniką kolaż.

- Zajęcia sportowe na sali gimnastycznej – Gry i zabawy zespołowe.

Środa

13.01.2021 r. godz. 7.30-15.30

Kierownik – Arkadiusz Wygladacz

Wychowawcy – Elżbieta Płatek, Magdalena Wołowska.

-Zajęcia świetlicowe – gry planszowe

- Wycieczka Rowerowa po lesie lub spacer z zadaniami.

- Śniadanie ( godz. 8.30)

- Obiad ( godz. 13.00)

- Prace plastyczne – projektowanie czapek i rękawic.

- Zajęcia sportowe na boisku szkolnym/ sala gimnastyczna.

Czwartek

14.01.2021 r. godz. 7.30-15.30

Kierownik – Arkadiusz Wyglądacz

Wychowawcy- Elżbieta Płatek, Magdalena Wołowska.

-Zajęcia świetlicowe – gry i zabawy przy muzyce.

- Śniadanie ( godz. 8.30)

- Zabawa terenowa lub na terenie szkoły – „Szukanie skarbu”

- Zajęcia artystyczne – wykonujemy ozdoby na Dyskotekę.

- Obiad ( godz. 13.30)

- Zajęcia sportowe – sprawnościowe tory przeszkód,

-Prace plastyczne, malujemy farbami akwarelowymi – „Podwodny Świat” .

-Wykonanie witrażu- wycinanie konturów, wyklejanie bibułą.

- Zabawy ruchowe i gry sportowe, sala gimnastyczna/park naprzeciwko szkoły.

Piątek

15.01.2021 r. godz. 7.30-15.30

Kierownik – Arkadiusz Wyglądacz

Wychowawca – Elżbieta Płatek, Magdalena Wołowska.

-Zajęcia artystyczne – cz.1

- Śniadanie ( godz. 9.00)

- Zajęcia artystyczne – cz.2

- Zajęcia sportowe – gry i zabawy na świeżym powietrzu,

- Obiad w formie ogniska – ( godz. 12.30)

- Zajęcia artystyczne – cz.3

- Gry i zabawy ruchowe na sali gimnastycznej,

- Dyskoteka na Pożegnanie!

 

UWAGA: W RAZIE ZMIANY LICZBY UCZESTNIKÓW PÓŁKOLONII ORAZ WARUNKÓW POGODOWYCH W PROGRAMIE PóŁKOLONII MOGĄ NASTĄPIĆ KOREKTY.

Top