Gratulujemy Wojtkowi i Miłoszowi!

     

Uczniowie klasy gimnazjalnej III a Wojciech Głogowski i Miłosz Grzywacz otrzymali wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie „Ekologicznie=Ekonomicznie”, którego organizatorami są Zespół Szkół nr 3 oraz Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego. W tym roku temat skupił się wokół odpadów i brzmiał „Odpady – szanse i zagrożenia”.

Chłopcy przygotowali prace w formie prezentacji multimedialnych. Ich pomysły promują zachowania jednocześnie ekologiczne, jak i ekonomiczne oraz przysłużą się zmniejszeniu zanieczyszczeń środowiska.

    

Na uroczystości rozdania nagród w ZS nr 3, która odbyła się 9 kwietnia 2018 r., byli obecni: Kierownik Katedry Mikroekonomii dr hab. prof. US Tomasz Bernat, Dyrektor Zespołu Szkół nr 3 p. Andrzej Kobylec oraz organizatorki p. Monika Derech – Zawistowska i p. Barbara Bernat. Po zakończeniu oficjalnej części, uczestnicy konkursu oraz ich opiekunowie zwiedzili szkołę i na końcu trafili do Escape room’u, gdzie musieli zmierzyć się z łamigłówkami, aby móc opuścić ten pokój.

    

Gratulujemy chłopcom nagród i mamy nadzieję, że tworzenie nawyków świadomej pracy i życia w harmonii z przyrodą będzie towarzyszyło im oraz innym młodym ludziom.

B. Sagan

Top