Wiosna, wiosna ach to Ty!

1 miejsce- Diana  1. miejsce -Robert  2. miejsce-Ola
2. miejsce-Zuzia  3. miejsce -Patryk  3. miejsce -Zuzia
W kwietniu b.r. odbył się w naszym przedszkolu konkurs plastyczny pt.”Wiosna, wiosna ach to Ty!” Dzieci wraz z Rodzicami wykonały przepiękne prace inspirowane pięknem otaczającej nas przyrody. „mądre Sowy” i „Radosne Misie” otrzymały nagrody za I, II i III miejsce oraz wyróżnienia, i tak:

„Radosne Misie”                                                            „Mądre Sowy”

I miejsce: Diana Hreczuch                                        I miejsce: Robert Buda

II miejsce: Aleksandra Wójcik                                  II miejsce:  Zuzia Greń

III miejsce: Patryk Skórzewski                                 III miejsce:  Zuzia Hreczuch

Ciekawe nagrody za udział w konkursie wręczył pan Dyrektor wraz z panią Wicedyrektor na oficjalnym apelu przedszkolnym.

Wszystkie prace o wiośnie można podziwiać na szkolnym korytarzu i zachęcamy do udziału w następnych przedszkolnych konkursach.
Zapraszamy do Galerii.