Koła zainteresowań

KOŁA ZAINTERESOWAŃ I ZAJĘCIA DODATKOWE

W bieżącym roku szkolnym każdy nauczyciel prowadzi dodatkowe zajęcia pozalekcyjne. Odbywać się one będą w formie kół zainteresowań, zajęć wyrównawczych, zajęć sportowych, opieki świetlicowej, konsultacji indywidualnych dla uczniów i rodziców.
Bliższych informacji udzielają wychowawcy i nauczyciele poszczególnych przedmiotów.

Zajęcia:

  • Szkolne Koło Pracy z Uczniem Zdolnym -  Marta Chwil-Żerebecka
  • Szkolne Koło Pracy z Uczniem Zdolnym -  Ewa Gruszczyńska-Barańska
  • Szkolne Koło Pracy z Uczniem Zdolnym – Wiktoria Oleszczuk
  • Szkolne Koło Pracy z Uczniem Zdolnym Innowacja – Ewa Gruszczyńska-Barańska
  • Indywidualny Program Nauki – Ewa Gruszczyńska-Barańska
  • Szkolne Koło Pracy z Uczniem z Trudnościami – Ewa Gruszczyńska-Barańska
  • Szkolne Koło Pracy z Uczniem z Trudnościami – Katarzyna Napiórkowska
  • Szkolne Koło Pracy z Uczniem z Trudnościami – Iwona Trusewicz
  • Szkolne Koło Pracy z Uczniem z Trudnościami – Marta Chwil-Żerebecka
  • Szkolne Koło Pracy z Uczniem z Trudnościami – Anna Andrzejewska
  • Szkolne Koło Pracy z Uczniem z Trudnościami – Wiktoria Oleszczuk
  • Program Wspierania Nauki Języków Obcych – Katarzyna Nowak

 

Zajęcia dodatkowe wynikające z art.42 KN

  • Andrzejewska Anna – Zaj.wyrównawcze z matematyki PPP, konsultacje z chemii
  • Rawicka Anna- Zaj.wyrównawcze z jęz.polskiego PPP Gim,
  •   Białek Hanna – Konsultacje z fizyki
  •   Dudek Radosław – SKS
  • Fysz Bartosz – świetlica
  •   Głowacka Bożena – świetlica
  •   Gruszczyńska-Barańska Ewa – Zaj.wyrównawcze z matematyki PPP
  •   Piaszczyńska Magdalena -  świetlica
  •   Linkowska Wioletta – Konsultacje z historii
  •   Koler-Tomaszewska Ewa – Koło teatralne GIM, koło liturgiczne SP
  • Kozłowska Mirosława – Konsultacje z geografii
  •   Grzyb Roman – Konsultacje z EDB
  •   Krawiec Elżbieta – Zaj.wyrównawcze z matematyki PPP SP
  •   Kowalczyk Lucyna – Świetlica, zajęcia multimedialne
  •   Lipińska Małgorzata – przygotowanie do sprawdzianu, konsultacje z j.niemieckiego
  •  Napiórkowska Katarzyna – Zaj.wyrównawcze z jęz.polskiego PPP SP z.k-k 4-6
  •   Nowak Katarzyna – przygotowanie do sprawdzianu, koło językowe
  • Oleszczuk Wiktoria – zaj.wyrównawcze
  •   Sagan Beata – Świetlica, zaj.socjoterap.
  • Trusewicz Iwona – zaj.wyrównawcze, zaj.logopedyczne
  • Walas Bogusława – z.k-k kl.1-3, zaj.wyrównawcze
  •   Wyglądacz Arkadiusz – SKS
  •   ks.Dąbrowski Dariusz – Koło liturgiczne, zespół muzyczny – SB
  • Kaźmierczak Agata – świetlica
  •   Kwiatkowska Danuta – zaj.wyrównawcze
  •   Kawałek Barbara  – Świetlica, konsultacje -informatyka, technika
  •  Żerebecka Katarzyna – konsultacje
  •   Pietras Magdalena – świetlica
  •   Samborska Beata – zaj.muzyczne
  • Żukocińska Otylia -zaj.wyrównawcze
Top