Nasza Kadra

Kierownicy i dyrektorzy Szkoły Podstawowej nr 13 w Szczecinie-Wielgowie w latach 1946-2009

Imię i nazwisko Rok rozpoczęcia pracy Rok zakończenia pracy
Janusz Edward 1946 1946
Chmielecki Jan 1947 1948
Janusz Olga 1948 1949
Struniawski Zygmunt 1949 1951
Sienkiewicz Eugenia 1951 1951
Janusz Olga 1951 1952
Dziedziak Halina 1952 1957
Dziedziak Edward 1957 1982
Krawiec Elżbieta 1982 1983
Uścinowicz Róża 1983 1985
Wasilewski Maciej 1985 1988
Rutkowska Halina 1988 1990
Burnejko Grażyna 1990 1991
Głowacka-Iwan Bożena 1991 1999
Walas Bogusława 1999 2008
Żerebecki Wojciech 2008 -

Kadra nauczycielska zatrudniona w Szkole Podstawowej Nr 13 w Szczecinie-Wielgowie w latach 1946-2015

Imię i nazwisko Specjalność Rok rozpoczęcia pracy Rok zakończenia pracy
Adamczak Stanisław fizyka 1960 1968
Andrzejak Halina język niemiecki 1991 1992
Bachorska Małgorzata język polski 1991 1993
Baj Felicja geografia 1963 1970
Balcer Teresa wychowanie przedszkolne 2000 2000
Bartczak Barbara język rosyjski 1971 1975
Bełza Irena wychowawca świetlicy 1973 1974
Beyger Emilia geografia 1973 1977
Ks. Blok Tomasz religia 2006 2008
Boczkowski Lech matematyka 1969 1970
Borowska Anna język rosyjski, naucz. początkowe 1967 1976
Brzozowska Maria biologia 1983 1986
Buczkowski Jan muzyka 1967 1968
Bukowska Jadwiga wychowawca świetlicy 1971 1972
Burnejko Grażyna matematyka 1985 2006-
Butryn Eugeniusz fizyka 1990 1990
Car – Tkacz Anna religia 1996 2013
Cieszkiel Janina nauczanie początkowe 1973 1974
Chomaszczyn Danuta plastyka 1960 1966
Chomińska Maria - 1946 1951
Chromicz Danuta język niemiecki 1993 1996
Chruścicka Jadwiga - 1959 1962
Chruścicka Janina język polski 1962 1965
Chwil-Żerebecka Katarzyna biologia, przyroda 1987 -
Chybowski Jerzy geografia 1990 2005
Czapiewska Beata wychowawca świetlicy 1998 1999
Czerwiński Zbigniew zajęcia praktyczno- techniczne 1989 1990
Dalgiewicz Elżbieta język polski 1981 1990
Dąbrowska Halina wychowanie fizyczne 1969 1983
Derwińska Anna wychowawca świetlicy 1981 1982
Dudek Radosław wychowanie fizyczne 2007 -
Durko Ewa wychowanie przedszkolne 1977 1979
Dymsza Marek plastyka 1989 1992
Dziedziak Edward geografia 1957 1982
Dziedziak Halina język polski, bibliotekarstwo 1951 1979
Dziuda Alina pedagog 1989 1994
Fitkowska Zofia język polski 1969 1970
Florczak Maria matematyka 1970 1975
Fogt Irena wychowanie przedszkolne 1983 1984
Fysz Bartosz j. angielski 2009 2017
Fryder Halina wychowanie fizyczne 1975 1980
Gąssowska Anna historia 1964 1969
Gąssowski Tomasz zajęcia praktyczno- techniczne, matematyka 1961 1965
Gisges Krystyna chemia 1966 1974
Głowacka Anna matematyka 1990 1991
Głowacka Bożena nauczanie zintegrowane 1983 2018
Godzwon Wioletta wychowanie przedszkolne 1994 1995
Graczyk Stanisława fizyka 1964 1965
Grabowska Barbara geografia 1982 1985
Grohans Krystyna język polski 1964 1972
Groenwald Ewa język polski 1979 1980
Grzybowska Władysława matematyka 1960 1991
Grzywacz Magdalena świetlica, historia, j. angielski
1994 2014
Guzik Mirosław język niemiecki 1992 1993
Hawryluk Anna biblioteka 2009 2012
Hemmerling Maria język rosyjski 1970 1972
Hendzlik Ewa język niemiecki 1996 1997
Jabłońska Alicja nauczanie początkowe 1968 1972
Januchowska Jadwiga wychowanie przedszkolne 1981 2004
Janyst Elżbieta nauczanie zintegrowane 2003 2005
Jaros Anna bibliotekarstwo 1986 1987
Jarosławów Barbara język rosyjski 1974 1982
Jóźwik Ewa wychowawca świetlicy 1988 1990
Juszczyk Renata wychowanie przedszkolne 2000 2002
Kasprzak Grzegorz wychowanie fizyczne 1983 1984
Kawałek Barbara technika, informatyka 1988
2018
Kaźmierczak Agata nauczyciel świetlicy 2010 -
Kędzierska Wanda matematyka 1971 1972
Klera Przemysław fizyka, matematyka 1981 1982
Klimek Danuta język polski 1954 1966
Ks. Kochański Jacek katecheza 1990 2002
Kochelak Józefa fizyka 1984 1986
Koler-Tomaszewska Anna religia 1992 -
Konefał Zofia historia 1956 1966
Konicka Ewa nauczanie początkowe 1970 1974
Kopka Maria biologia 1959 1974
Kopka Stefania historia 1960 1973
Kotowski Artur wychowanie fizyczne 2002 2002
Kowalczyk Alina nauczanie początkowe 1976 1985
Kowalczyk Lucyna biblioteka, wychowanie do życia w rodzinie
1987 -
Kozłowska Mirosława język polski 1980 1986
Krasuska Anna wychowawca świetlicy 1975 1976
Kraszewski Wacław zajęcia praktyczno- techniczne 1965 1973
Krawczuk Maria nauczanie początkowe 1965 1985
Krawiec Elżbieta matematyka 1982 -
Krukowska Barbara nauczanie początkowe 1966 1996
Kryszczuk Irena - 1960 1961
Kujanek Wiesława język niemiecki 1997 1999
Kukkuk Sławomir wychowanie fizyczne 2005 2013
Kula Wanda język polski 1964 1972
Kulewska Danuta wychowanie fizyczne 1981 1982
Kunicka Małgorzata wychowawca świetlicy 1989 1990
Kwiatkowska Danuta nauczanie zintegrowane 1985 -
Kwiatkowska Krystyna - 1961 1962
Lech Małgorzata zajęcia praktyczno- techniczne 1986 1987
Lipińska Małgorzata język niemiecki 1999
Łyszkowicz Monika biblioteka 2011 2012
Maciąg Małgorzata wychowanie przedszkolne 1983 1984
Maj Jadwiga - 1959 1960
Majewska Grażyna język polski 1973 1974
Malanowska Justyna wychowawca świetlicy 2002 2003
Malinowska Aldona język polski 1984 1985
Małkiewicz Zofia zajęcia praktyczno- techniczne 1947 1972
Marach Barbara wychowanie przedszkolne 1996 2016
Marczak Małgorzata biologia 1972 1975
Matluch Lucjan wychowanie fizyczne 1972 1973
Mazur Kazimierz historia 1960 1973
Miciul Małgorzata język polski 1992 1997
Mikłasz Anna wychowanie przedszkolne 1977 1981
Mikłasz Maria auczanie początkowe 1979 1983
Misiuda Elżbieta język polski 1990 1991
Miszczak Leokadia nauczanie początkowe 1979 1997
Moska Brunon zajęcia praktyczno- techniczne 1959 1962
Moska Teresa nauczanie początkowe 1980 1985
Napiórkowska Katarzyna język polski 1995 -
Narewska Barbara wychowawca świetlicy - -
Nawrocka Marzena nauczanie początkowe 1985 1989
Nowak Anna język polski 1972 1975
Nowak Irena fizyka 1987 1988
Nowak Teresa język polski 1988 1995
Nowakowski Tadeusz muzyka 1990 1991
Oleszczuk Wiktoria język polski 1993 2016
Osiewicz Małgorzata język polski 2000 2001
Pagas-Gołąbek Anna nauczanie początkowe 1993 2006
Pająk-Pak Stanisława język polski 1977 1981
Paszkowski Stanisław wychowanie fizyczne 1959 1972
Pawlak Urszula biologia 1978 1980
Pawlak Zdzisław język niemiecki 1993 1994
Peszko Danuta język polski  1977 1981
Piaszczyńska Magdalena informatyka, technika 2012  -
Pietras Magdalena świetlica, nauczanie początkowe
2015 -
Pietrzak Tadeusz fizyka
1988 2000
Plust Władysław język rosyjski 1990 1991
Płatek Elżbieta wychowawca świetlicy, grupa przedszkolna
1999 -
Rdzanek Małgorzata biologia 1974 1980
Romeyko Wiesława chemia 1973 1974
Ptaszyńska Grażyna religia 1992 1996
Ruczko Krystyna religia 1957 1960
Rutkowska Halina język rosyjski 1988 1990
Rymer Tadeusz muzyka 1991 1994
Sagan Beata plastyka, pedagog 1991 -
Sak Urszula wychowanie przedszkolne 1990 2004
Samborska Beata muzyka, sztuka 1994 -
Samborski Marek zajęcia praktyczno- techniczne 1984 1985
Sarad Elżbieta fizyka 1981 1982
Selerska Irena wychowawca świetlicy 1983 1984
Siekierzyńska Gabriela język rosyjski 1965 1970
Sierota Agnieszka religia 2000 2001
Skowrońska Zofia wychowawca świetlicy 1959 1963
Słomka Magdalena j. rosyjski, nauczanie zintegrowane 1980 2006
Sobieralska Ludwika - 1960 1961
Sokołowska Aleksandra język polski 1990 1990
Sokół Janusz muzyka 1994 1995
Sopińska Anna nauczanie początkowe 1974 1979
Sowa Lucyna język polski 1972 1978
Sowa Roman chemia 1975 1976
Sowińska Anna fizyka 1973 1980
Stachurska Barbara muzyka 1961 1989
Staranowicz Teresa historia 1973 2003
Styburska Elżbieta język polski 1981 1982
Synówka-Foryś Agnieszka wychowawca świetlicy 2002 2003
Szczepińska Barbara język polski 1983 1989
Szadejko Krystyna wychowanie przedszkolne 1979 1980
Szewczyk Elżbieta muzyka 1984 1985
Szlerska Irena wychowawca świetlicy 1993 1994
Szukało Iwona pedagog, nauczanie zintegrowane, wicedyrektor 1993 -
Szwed Małgorzata matematyka, fizyka 1975 1981
Ks. Szynkowski Krzysztof  katecheza 2016 -
Świadek Albina język polski 1971 1974
Teresiński Waldemar wychowanie fizyczne 1990 1991
Tomaszewska Monika język polski 1990 1992
Tomczyk Jolanta język rosyjski 1985 1988
Trusewicz Iwona nauczanie zintegrowane 1988 -
Trzciński Paweł j. angielski 2006 2015
Uścinowicz Róża wychowanie fizyczne 1983 1985
Walas Bogusława nauczanie zintegrowane 1984 -
Wasilewski Maciej historia 1985 1988
Waśniowska Joanna wychowanie przedszkolne 2015 -
Wiśniewska Barbara pedagog 1997 1998
Wiśniewska Barbara biblioteka 2016 2017
Witczak Grażyna język niemiecki 1996 1997
Witkowska Bożena wychowanie przedszkolne 1977 ?
Wołowska Magdalena wychowawca świetlicy 2003 -
Wójcicka Elżbieta język polski 1971 1972
Wójcik Andrzej wychowanie fizyczne 1984 2006-
Wojciechowski Ryszard wychowanie muzyczne 1964 1969
Wróblewska Aleksandra wychowanie przedszkolne 2015 2016
Wyhadańczuk Halina zajęcia praktyczno- techniczne 1965 1971
Wyhadańczuk Lech język polski 1968 1971
Wyglądacz Arkadiusz wychowanie fizyczne 1999
Zając Agnieszka nauczanie początkowe 2012 2013
Zajchowski Adam fizyka 1971 1974
Zaradkiewicz Aldona biologia 1980 1983
Zarębska Maria plastyka
1983
1984
Zych Krystyna wychowawca świetlicy 1988 1990
Żeluk Katarzyna język polski 1997 2001
Żerebecki Wojciech dyr.szkoły, wychowanie fizyczne, 1984 -
Ks. Żbikowski Adam religia 2011 2013
Żukocińska Otylia nauczanie zintegrowane 1983 -
Ks. Żurawiński Paweł religia 2008 2011

Uwaga: nazwiska nauczycieli pracujących obecnie zostały pogrubione.

Top