Nasze osiągnięcia

 OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

  •  W Ogólnopolskim Konkursie Meditest uczennice z klasy III b naszego gimnazjum zdobyły bardzo wysokie lokaty: Karolina Klakowicz została laureatką, a Wiktoria Krukowska zdobyła wyróżnienie.

 

 

 OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

  •   Mateusz Siarkiewicz-Hoszowski z kl. 4 -II miejsceMaria Gołąbek z kl.Vb -III miejsce, w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym pt.”Znam Lektury Szkolne”, opiekun mgr L. Kowalczyk – nauczyciel-bibliotekarz.

  • A.Neumann – finalista konkursu kuratoryjnego z  chemii
  •  M.Osojca – finalista konkursu kuratoryjnego z geografii
  •  E.Szybka – finalistka konkursu kuratoryjnego z matematyki
  •  B.Olszewski – finalista konkursu kuratoryjnego z  matematyki
  •  J.Krzywania – finalista konkursu kuratoryjnego z  matematyki
  •  F.Dorożyński – finalista konkursu kuratoryjnego z  matematyki
  •  E.Lisowska – finalistka konkursu kuratoryjnego z jęz.polskiego
  •  B.Olszewski- awans do zawodów II stopnia Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów.
  •  B.Olszewski- III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym Rachmistrz VII LO
  •  B.Olszewski- laureat Ogólnopolskiej Olimpiady z Matematyki OLIMPUS
  •  E.Szybka – laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady z Matematyki OLIMPUS
  •  F.Dorożyński- laureat Ogólnopolskiej Olimpiady z Matematyki OLIMPUS
  •  Szczeciński Turniej EUROLINGUA

I miejsce O.Bochińska, A.Jasik – jęz.angielski

II miejsce O.Bochińska, A.Jasik – jęz.niemiecki

I miejsce M.Daniel, K.Pomorski – jęz.niemiecki

IV miejsce J.Rosłaniec, K.Drzastwa – jęz.angielski

  •  M.Jedziniak II miejsce w XII edycji konkursu Leśne pejzaże, którego temat przewodni brzmiał: „Wszystkie odcienie zieleni”.
  • M.Dziadosz, A.Ilczyszyn, A.Lożek – finalistki konkursu języka niemieckiego organizowanego przez PSNJN
  •  M.Wrzesińska, J.Domagalski, M.Szklarczyk- II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Niemieckiego „Smyk”.

  • Piotr Kukkuk, Wojciech Głogowski, Miłosz Grzywacz, Paweł Kwiatkowski reprezentowali naszą szkołę w zawodach Tenisa Stołowego    o Mistrzostwo Szczecina Szkół Podstawowych na rok szkolny 2013/2014. Nasi uczniowie zajęli w tych rozgrywkach I – miejsce zostając Mistrzami Szczecina. Dzięki temu awansowali do rozgrywek o Mistrzostwo Regionu B, gdzie zajęli III – Miejsce.
  • Adam Kukkuk, Konrad Jaguszewski, reprezentowali naszą szkołę w zawodach Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Szczecina Szkół Gimnazjalnych na rok szkolny 2013/2014. Nasi uczniowie zajęli w tych rozgrywkach I – miejsce zostając Mistrzami Szczecina. Dzięki temu awansowali do rozgrywek o Mistrzostwo Regionu B, gdzie zajęli III – Miejsce.
  •  Paulina Korzeniowska i Patrycja Korzeniowska reprezentowały naszą szkołę w zawodach Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Szczecina Szkół Gimnazjalnych na rok szkolny 2013/2014. Nasze uczennice zajęły w tych rozgrywkach I – miejsce zostając Mistrzyniami Szczecina. Następnie awansowały do rozgrywek o Mistrzostwo Regionu B, gdzie zajęły również  I – Miejsce.

 OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

1. Natalia Chodzicka kl. III a GM

- 3 miejsce w XI edycji konkursu fotograficznego „Leśne pejzaże” skierowanego do szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego, opiekun p. L. Kowalczyk

2. Błażej Olszewski kl. 2 GM

- finalista kuratoryjnego Konkursu Matematycznego oraz laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej „Olimpus”, opiekun p. E. Gruszczyńska-Barańska

3. Kornelia Serwatowska kl.2 GM, Daniel Kupnicki kl. 3a GM, Paweł Owczarek kl. 3b GM

-laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej „Olimpus”, opiekun p. E. Gruszczyńska-Barańska

4. Natalia Chodzicka – IIIa GM,  Ewa Biernat – IIIa GM , Natalia Chodzicka – IIIa GM, Danuta Chodzicka -II GM, Patrycja Korzeniowska – II GM, Paulina Korzeniowska – II GM, Alina Ptasznik – IIIb GM, Lidia Poryszko –IIIb GM, Aleksandra Suska – Ib GM,  Teresa Przybylska – Ib GM, Paulina Bachman – IIIa GM, Emilia Szybka- II GM -  I miejsce w Jesiennym  Turnieju  Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Prezesa UKS ”Szmaragd”, opiekun: Arkadiusz Wyglądacz – I miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych o Puchar UKS „Piętnastka”, opiekun: Arkadiusz Wyglądacz – III miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt o Mistrzostwo Szczecina na rok 2012/2013, opiekun: Arkadiusz Wyglądacz

5. Paulina Korzeniowska – kl. II GM , Patrycja Korzeniowska – kl. II GM – I miejsce w Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Szczecina na rok 2012/2013, opiekun: Arkadiusz Wyglądacz

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2010/2011

1. Anna Urbala kl. VI

- finalistka Etapu Rejonowego w Konkursie Matematyczno-Przyrodniczym, opiekun p. K. Żerebecka, p. E. Krawiec

2.Anna Urbala kl. VI - 15 miejsce w województwie i 81 miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Alfik”, opiekun p. E. Barańska

3.Adam Kukkuk i Adam Nowak – 1 miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej regionu C w Tenisie Stołowym, opiekun p. S. Kukkuk, p. R. Dudek, p. A. Wyglądacz
4. F. Wieczorek, K. Mendel, J. Krzywania,  H. Żołędziejewski, M. Mackiewicz, B. Adamek – III miejsce w Turnieju Piłki Halowej Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora ZS 13, opiekun p. A. Wygladacz, p. R. Krzywania

5. D. Gęsicki, M. Jaworowski, D. Krukowski, M. Jedziniak, D. Andrzejewska, K. Michnowicz – IV Miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Orlika 2010, opiekun p. A. Wygladacz, p. R. Krzywania.

6. Szybiak, B. Marek, L. Cerzniewska, N. Serwatowska, B. Bieńkowska, O. Buczkowska, A. Hałub, W. Ronkowska, K. Szaraniec, D. Kupnicki,  A. Sala – II miejsce w X Archidiecezjalnym Przeglądzie Teatrzyków o Tematyce Religijnej, opiekun A. Koler-Tomaszewska

7. Mateusz Osojca – III miejsce w konkursie międzyszkolnym „Puszcze i parki Szczecina”, opiekun K. Chwil-Żerebecka

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2009/2010

1. Anna Urbala kl. V

- laureatka w X Konkursie Matematycznym dla uczniów szkół podstawowych, opiekun p. E. Krawiec

2. I miejsce zespołu w VIII Otwartych Mistrzostwach SZCZECINA w Tabliczce Mnożenia klas II – IV, pod opieką p. I. Szukało i p. I. Trusewicz Klasyfikacja indywidualna: – Monika Łaźniowska II miejsce kl. II – Jakub Krzywania I miejsce kl. II – Mateusz Staszek III miejsce kl. II – Adrianna Jasik II miejsce kl. III – Maria PaterakI miejsce kl.IV – Mateusz Osojca I miejsce kl. IV – Kamil DrzastwaII miejsce kl. IV

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2008/2009

1. Nela Serwatowska kl.Va -I miejsce w konkursie plastycznym pt. „Papież pielgrzym” ,opiekun p. Elżbieta Płatek 2. Jakub Poryszko, Mateusz Osojca kl.III -IV miejsce w konkursie matematyczno-przyrodniczym „Wodospadzik liczb” ,opiekun p. Iwona Trusewicz

3. Marcelina Prościak, Dominika Andrzejewska, Jakub Krzywania, Damian Potręć – reprezentacja kl. I – III miejsce zespołu w rozgrywkach międzyszkolnych podczas V Festiwalu Matematycznego Klas Początkowych Miasta Szczecina opiekun p. Bożena Głowacka

4. Katarzyna Szaraniec, Lena Cerzniewska, Aleksandra Buczkowska, Nela Serwatowska, Beata Marek, Weronika Ronkowska, Jessica Lipska, Natalia Chodzicka, Jacek Szybiak, Bartłomiej Praczkowski, Daria Tomczyk, Natalia Kurek kl. Va – II miejsce zespołu teatralnego w VIII Archidiecezjalnym Przeglądzie Teatralnym o Tematyce Religijnej opiekunowie p.Otylia Żukocińska, p. Anna Koler – Tomaszewska

5. Natalia Stankiewicz kl.VIa -III miejsce w międzyszkolnym konkursie czytelniczym „Znam lektury szkolne” opiekun p. Lucyna Kowalczyk 6. Kamil Mikulski kl.VIa -finalista I Konkursu Historycznego dla uczniów szkół podstawowych pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty opiekun p. Magdalena Grzywacz

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2007/2008

1. Adrianna Rosłaniec, Michał Łaźniowski kl.VI a – udział uczniów w wojewódzkim etapie konkursu j. niemieckiego „Der, die, das Kenner” opiekun – p. Małgorzata Lipińska

2. Malwina Krzywania, Łukasz Łężny, Aleksy Neumann kl. III – III miejsce zespołu w konkursie Piosenki Niemieckiej opiekun – p. Małgorzata Lipińska

3. Aleksandra Boczkowska kl. VI a – finał konkursu języka niemieckiego „Reisen” opiekun – p. Małgorzata Lipińska

4. Daniel Kupnicki kl. IV a, Anna Urbala kl. II – II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Alfik 2007 opiekunowie – p. Barbara Kawałek i p. Iwona Szukało

5. Marek Krupa kl. VI a – półfinał XXIII Międzynarodowych Mistrzostw w Grach Logicznych i Matematycznych opiekun – p. Ryszard Markowicz

6. Ola Marek kl. V b , Agnieszka Spyrka kl. V a – III miejsce w Mistrzostwach Szczecina w Tenisie Stołowym Dziewcząt opiekun – p. Arkadiusz Wyglądacz

7. Paulina Ronkowska, Laura Bachman,Adrianna Rosłaniec, Natalia Rudnicka kl. VI a, Anna Głowacka, Marlena Grzelak, Magdalena Wojtiuk kl. VI b, Paulina Cabaj, Agnieszka Spyrka, Izabella Paterak, Dominka Drzastwa kl. V a, Ola Marek kl.V b – II miejsce w Mistrzostwach Szczecina w Mini Piłce Nożnej (awans do półfinału) opiekun – p. Arkadiusz Wyglądacz

8. Michał Łaźniowski kl. VI a, Filip Łaźniowski, Bartek Maciuba, Radosław Gorzelak, Dawid Kaczor kl. VI b, Patryk Łaźniowski Sebastian Cencyk kl. V b – I miejsce w 32 Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora SP 39 opiekun – P. Arkadiusz Wyglądacz

9. Dawid Sklepiński kl. II, Ola Łaźniowska kl. III, Ola Sala kl. IV a – II miejsce (kat. klas pierwszych), I miejsce (kat. klas drugich), I miejsce (kat. klas trzecich) w konkursie plastycznym „Jak ryba w wodzie – czyli o niezwykłym świecie pływania” opiekun – p. Beata Samborska

10. Kamila Bonter, Klaudia Bonter kl. V a – wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Przemoc wokół nas” opiekun – p. Beata Samborska

11. Daria Tomczyk kl. I a, Marika Piecuch kl. II, Beata Marek kl. IV a, Paweł Duda kl. IV b, Paulina Owczarek Krystian Górski kl. VI b – wyróżnienia w III Miejskim Konkursie Plastycznym „Trzeźwy umysł” opiekun – p. Beata Samborska

12. Alicja Lożek, Adam Nowak, kl. III, Daniel Kupnicki kl. IV a – V miejsce w konkursie „I Potyczki Matematyczne” opiekun – p. Iwona Szukało

13. Filip Łaźniowski, Dawid Kaczor, Radosław Gorzelak, Bartek Maciuba, Dominik Borysewicz kl. VI b, Michał Łaźniowski, Piotr Miazio, Grzegorz Barbarewicz kl. VI a – awans do półfinałów Mistrzostw Szczecina w Mini Piłce Nożnej Szkół Podstawowych opiekun – p. Radosław Dudek

14. Grzegorz Barbarewicz, Piotr Miazio, Jakub Dorożyński kl. VI a- mistrzostwo Szczecina Szkół Podstawowych Tenisie Stołowym Chłopców opiekun – p. Radosław Dudek

15. Alicja Lożek kl. III – wyróżnienie w konkursie „Podaruję Ci Anioła” opiekun – p. Iwona Szukało

16. Paulina Owczarek kl. VI b – I miejsce i tytuł Mistrza Pięknego Czytania w Konkursie Pięknego Czytania opiekun – p. Katarzyna Napiórkowska

17. Paulina Owczarek kl. VI b, Monika Klakowicz, Adrianna Rosłaniec, kl. VI a – udział w rejonowym etapie Konkursu Humanistycznego organizowanego przez Kuratorium Oświaty p. opiekun – Katarzyna Napiórkowska

18. Paulina Owczarek kl. VI b, Adrianna Rosłaniec, kl. VI a- udział w ogólnopolskim konkursie „Słowo daję” opiekun – p. Katarzyna Napiórkowska

19. Beata Marek kl. IV a, Natalia Stankiewicz kl. Va – wyróżnienie w konkursie j. polskiego „Multitest”opiekun – p. Wiktoria Oleszczuk

20. Monika Klakowicz kl. VIa – III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Poezji Marynistycznej opiekun – p. Wiktoria Oleszczuk

21. Reprezentacja szkoły zdobyła I miejsce w VI Otwartych Mistrzostwach w Tabliczce Mnożenia; miejsca indywidualne: Mateusz Osojca kl. II – I miejsce w kategorii chłopców, Kamil Drzastwa kl. II – II miejsce w kategorii chłopców, Monika Chodzicka kl. II – III miejsce w kategorii dziewcząt, Aleksy Neumann kl. III – I miejsce w kategorii chłopców, Paweł Owczarek kl. IV – I miejsce w kategorii chłopców, Lidia Poryszko kl. IV – I miejsce w kategorii dziewcząt w VI Otwartych Mistrzostwach w Tabliczce Mnożenia opiekunowie – p. Iwona Trusewicz i p. Iwona Szukało

Top